Jumbo konkurs za posao – avio agent

Jumbo konkurs za posao – 09.04.2024. – do popunjavanja mesta

pozicija: avio agent

broj polaznika: 2

opis posla:
Rad na rezervacijama i prodaji avionskih karata redovnih i low cost avio kompanija.
Komunikacija sa klijentima koji nas posećuju u poslovnicama u Beogradu.
Obrada zahteva koji stižu putem elektronske pošte, telefonom, sms, viber i whatsapp porukama kao i putem društvenih mreža

neophodni uslovi:
Završna godina fakulteta ili visoke škole ili diploma završenih studija – poželjno turistički smer ili srodne studije
Prednost imaju polaznici rođeni od 1995 do 2003. godine.

Poznavanje geografskih pojmova, lokacija država i gradova
Poznavanje engleskog jezika, nivo A2
Poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Internet)
Želja za sticanjem znanja
Želja za napredovanjem
Želja za uspehom tima

trajanje obuke/prakse: 1 mesec (22 radna dana)

Polaznicima koji uspešno obave obuku/praksu će biti ponuđen probni rad u trajanju od 3 meseca.

Ukoliko i probni rad protekne uspešno polaznicima će biti ponuđeno zaposlenje u Jumbo Travel-u.

Prijavu i CV poslati na email PlaviSlon@jumbo.rs

Na svaki zahtev će biti odgovoreno, a prioritet će imati izabrani polaznici koji su prvi dostavili prijavu.

Srećno !