Kontakt

Dobrodošli u Jumbo Travel. Uvek smo Vam na raspolaganju.

JUMBO TRAVEL d.o.o.
Beogradska 33
PIB 104217668
Matični broj: 20117826
Šifra delatnosti putničkih agencija: 7911

Jedan telefon za sva Vaša putovanja:
011 303 88 77


Radno vreme:

JUMBO BRANKOVA:
Ponedeljak-Petak 09-20
Subota 09-15

Centar individualnih putovanja, hotelske rezervacije, vozne karte, krstarenja, avio karte, aerodromski transferi, osiguranje putnika.

Jumbo brankova mapa

JUMBO SLAVIJA:
Ponedeljak-Petak 09-20
Subota 09-15

Avio karte, aerodromski transferi, osiguranje putnika

Jumbo Slavija Bing mapa

JUMBO ARENA:  
Ponedeljak-Petak 09-17  
Subota 09-15

Avio karte, aerodromski transferi, osiguranje putnika

jumbotravelarenabingmapa

 

Neradni dani:

  • 1. i 2. januar              Nova godina
  • 7. januar                       Božić
  • 15. i 16. februar      Sretenje – Dan državnosti
  • po kalendaru            Vaskršnji praznici: Veliki petak, subota, nedelja, ponedeljak
  • 1. i 2. maj                     Praznik rada
  • 11. novembar            Dan primirja u Prvom svetskom ratu

* Ako jedan od datuma kada se praznuju državni praznici Republike Srbije padne u nedelju, ne radi se prvog narednog radnog dana.


Kontakt adrese:

Jumbo-potpis

Pomoćnik direktora

Ana Kostić       ana@jumbo.rs

Avio karte – opcija 1 na centrali

avio-karte@jumbo.rs

Vladana Mladenović         vladana@jumbo.rs
Ivona Mitić                         ivona@jumbo.rs
Danijela Adžić                   danijela@jumbo.rs
Predrag Milenković          predrag@jumbo.rs
Maja Baljković                   maja@jumbo.rs
Olivera Mejić Kovačević  olivera@jumbo.rs
Andrea Vujošević             andrea@jumbo.rs
Ognjen Lakićević             ognjen@jumbo.rs
Ivan Drašković                 ivan@jumbo.rs
Aleksandra Todorović  aleksandra@jumbo.rs
Branko Mirković              branko@jumbo.rs

Individualna putovanja – opcija 2 na centrali

individualna-putovanja@jumbo.rs

Dragana Jocić                  dragana@jumbo.rs
Jasmina Ristović            jasmina@jumbo.rs
Jelena Vučićević             jelena@jumbo.rs
Sanja Živanović              sanja@jumbo.rs
Marko Bojić                    marko@jumbo.rs

Vozne karte – opcija 4 na centrali

vozne-karte@jumbo.rs

jumbo-drive

Najam minibusa – opcija 3 na centrali

minibus@jumbo.rs

Miroslav Zec             miroslav@jumbo.rs

Aerodromski transferi – opcija 3 na centrali

transfer@jumbo.rs

Stefan Vićentijević        stefan@jumbo.rs

Finansije

finansije@jumbo.rs

Marketing

marketing@jumbo.rs

Vladimir Marić          vladimir@jumbo.rs

Pohvale, predlozi i sugestije

PlaviSlon@jumbo.rs

Žalbe  

zalbe@jumbo.rs

 

 


Ne ustručavajte se da nas kontaktirate.